GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ

img

GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ

1.Göz kapağı estetiği nedir?

Yaşlılık belirtisi en çok göz çevresinde kendini fark ettirir. 35’li yaşlardan sonra artık göz çevreniz zayıflamaya, çökmeye ve sarkmaya başlar. Bu sarkmalar kişiyi olduğundan daha yaşlı, halsiz, bitkin ve enerjisini kaybetmiş biçimde gösterir. Bu sarkmalardan kurtulmak için ise artık göz kapağı estetiği yaptırmak bir zorunluluk halini gelir. Göz kapağı estetiği ameliyatı diğer ameliyatlar gibi can acıtıcı bir ameliyat değildir. Anestezi esnasında da göze zarar verilmediğini belirtmekte yarar vardır.

2.Hangi yaş aralığında yapılabilir?

Üst veya alt göz kapağında ya da çevresinde görülen sorunların estetik ile giderilebilmesi için 35 ile 70 yaş arasında rahatlıkla yapılabilmektedir. Özel durumlarda ise genç kişilerin sorunları içinde 20 yaş ve üzerinde estetik ameliyatı yapılabilmektedir. Doğuştan gelen rahatsızlıklar var ise çocuk 6 yaşına gelmeden göz kapağı estetiği mutlaka yapılması gerekmektedir.

3.Göz kapağı estetiği acı verir mi?

Hastanın herhangi bir ağrı veya acı hissetmemesi için lokal veya genel anestezi yapılmaktadır. Anestezi sonrasında ise hasta herhangi bir acı veya ağrı hissine kapılmamaktadır.

4.En yakın ne zamana randevu alabilirim?

+90 850 805 14 15

+90 534 369 48 07

Online Randevu Formu

Fotoğrafınızı yükleyerek anında plastik cerrahımızdan fikir alabilirsiniz.

Not: Yükleyeceğiniz resimleri arka fonu beyaz olacak şekilde çekiniz.